Oda Ara

HAVUZLAR

Great Views
Great Views
Great Views
Great Views
Great Views
Great Views
Great Views
Great Views
Great Views

DOLPHIN HAVUZ
Her yaş grubunun tadını çıkaracağı su kaydırağı bulunan bu havuz holiday / snack & bar yanında bulunur. Eğlence dolu animasyonların , her türlü su oyunlarının oynandığı bu havuz hareketi ve eğlenceyi sevenler için idealdir.

KAPALI HAVUZ
Açık havada yüzmeyi tercih etmeyen misafirlerimiz için lagoon bar yanında bulunan bu kapalı yüzme havuzu olympic standartlarda yapılmıştır. Yağmurlu havalarda ise havuz keyfini bölmek istemeyen misafirlerimiz için idealdir.

LAGOON HAVUZ
Olympic standartlarda yapılmış ayrıca yanında çocuk havuzu olan bu havuz Lagoon bar yanında bulunur. Yüzmeyi seven ve sessizliği tercih eden misafirler için yeterli şezlong ve şemsiyeleri ile oldukça idealdir.

WHIRLPOOL - GİRDAP HAVUZ
Bu sağlık kulübü yanında bulunan bu havuz misafirlerimizin bedenleri için rahatlama ve tedavi amaçlıdır. Etrafı bahçe ve sağlık kulübü ile çevrilmiş güzel bir alana kurulu olan bu havuz sağlığını önemseyen misafirlerimiz için idealdir.

1994 yılında ilk yatırımı olan 4 yıldızlı Orka Club ile Turizm sektörüne giriş yapan Orka Oteller Grubu, misafirlerinde oluşan memnuniyet doğrultusunda artan talepleri karşılamak için yatırımlarını arttırarak, misafirlere villalarda ve apartlarda konaklama imkanı ve konaklayan misafirlere çeşitli hizmetlerin sunumu gibi bölgede farklı hizmet alanı oluşturmuştur.

İletişim Bilgileri

Designed by Karakedi Web Tasarım © 2016. All Rights Reserved.