Oda Ara

ÇOCUK KULÜBÜ

Great Views
Great Views
Great Views
Great Views
Great Views
Great Views
Great Views
Great Views
Great Views

BOYAMA
Çocuklarımızın, gün boyunca, kendilerine uygun her türlü boyama faaliyetleri içinde, kitap boyama, yüz boyama, tişört boyama ve benzeri zevk alabilecekleri aktivitelerimize katılmalarını sağlayacak ve kazanan çocuklarımızı çeşitli hediyeler ile ödüllendireceğiz.

ÇOCUK EĞLENCELERİ
Çocuklarımızın,gün boyunca, kendilerine uygun her türlü spor,yüzme, el işleri, sinema,tişört boyama ve benzeri zevk alabilecekleri aktivitelerimize katılmalarını sağlayacak ve kazanan çocuklarımızı çeşitli hediyeler ile ödüllendireceğiz.

HAVUZ OYUNLARI
Henüz hayatın yenilikleri ile tanıştıkları bu yaş gurubundaki çocuklarımıza her türlü eğitici,eğlendirici ve havuz oyunları ile tanıştırarak onların bu tatilden müthiş keyif almalarını sağlayacağız.

KAYDIRAK
Her yaş grubunun tadını çıkaracağı su kaydırağı holiday / snack & bar yanında bulunur. Eğlence dolu animasyonların, her türlü su oyunlarının oynandığı bu kaydıraklı havuz hareketi ve eğlenceyi sevenler için idealdir.

MİNİ DİSKO
Çocuklarınız tatilini kendi yaş gruplarında rahatlatıcı dakikalar ve eğlencelerle dolu mükemmel faaliyetlerin tamamıyla geçirecek.

OYUN PARKI
Siz tatilinizin keyfini havuz başında geçirirken, çocuklarınız eğitimli ve uzman kadrosu ile takım oyunu içinde kendileri için düzenlenen çocuk oyun parkında eğlensin ya da özel hazırlanmış havuzlarında hoşça vakit geçirsin.

1994 yılında ilk yatırımı olan 4 yıldızlı Orka Club ile Turizm sektörüne giriş yapan Orka Oteller Grubu, misafirlerinde oluşan memnuniyet doğrultusunda artan talepleri karşılamak için yatırımlarını arttırarak, misafirlere villalarda ve apartlarda konaklama imkanı ve konaklayan misafirlere çeşitli hizmetlerin sunumu gibi bölgede farklı hizmet alanı oluşturmuştur.

İletişim Bilgileri

Designed by Karakedi Web Tasarım © 2016. All Rights Reserved.