Oda Ara

ANNEX ODA

Great Views
Great Views
Great Views
Great Views
Great Views
Great Views
Great Views
Great Views
Great Views
Great Views

Annex bloğumuz Ana Otele 150 metre uzaklıkta olup toplam 28 standart odası, yetişkin havuzu ve çocuk havuzu ile sakin bir tatil geçirmeyi planlayan misafirlerimiz için tasarlanmış olup muhteşem Babadağ ve çam ormanları manzarasını sizlere sunmaktadır. Annex odaları konforlu ve rahat bir şekilde konaklamanız için dizayn edilmiş olup tek oda ve duştan oluşmaktadır.

Standart odalarımızda çift kişilik yatak veya 2 adet tek kişilik yatak bulunmaktadır. Odalarımızda ek yatak ile birlikte 3 kişiye kadar konaklama yapılabilir. Odalar yaklaşık 23 M2' den oluşmaktadır.

Annex odalarımızda Tv, uydu yayını, internet, merkezi klima, direkt telefon, mini bar ve banyoda saç kurutma makinesi, banyo buklet malzemeleri mevcuttur. Odalarımızda balkon bulunmaktadır. Oda temizliği günde 1 kez yapılmaktadır. Havlu ve çarşaf değişimi haftada 3 kez yapılmaktadır.

1994 yılında ilk yatırımı olan 4 yıldızlı Orka Club ile Turizm sektörüne giriş yapan Orka Oteller Grubu, misafirlerinde oluşan memnuniyet doğrultusunda artan talepleri karşılamak için yatırımlarını arttırarak, misafirlere villalarda ve apartlarda konaklama imkanı ve konaklayan misafirlere çeşitli hizmetlerin sunumu gibi bölgede farklı hizmet alanı oluşturmuştur.

İletişim Bilgileri

Designed by Karakedi Web Tasarım © 2016. All Rights Reserved.