Oda Ara

Otelimiz

Great Views
Great Views
Great Views
Great Views
Great Views

4 yıldızlı otelimiz Club Orka Hotel & Villas Ovacıkta bulunmaktadır. Tarihi yapıları ve eşsiz körfezi ile meşhur Fethiye ile arası 6 km, Hisarönü'nün o canlı turistlik sokakları ile 700 metre ve Türkiye'nin en çok sevilen ve tanınan denizi ölüdeniz ile arası 4 km' dir. Bulunduğu alan toplam 20.000 m2 dir. Ana bina 3 kattan oluşmaktadır. 34 villası, 51 STD otel odası 3 aile odası 4 connection odanın yanı sıra tesisimize 150 metre uzaklıkta havuzlu 28 odalı Annex bloğumuz olmak üzere toplam 120 unitesi vardır.

Otel bünyesi içerisinde 2 adet toplantı salonu ve temizlik ve ütü hizmeti veren çamaşırhanesi vardır. Club Orka' da 1 kapalı ve 2 açık olmak üzere 3 adet yüzme havuzu bulunmaktadır. Havuzlarımızdan birinde çocukların en çok sevdiği, tatil boyunca hiç vazgeçemedikleri eğlence alanı olan su kaydırağı bulunmaktadır. Bütün alan harika güzelliği olan büyük bir bahçe ile kaplıdır. Son yıllarda Orka Club her yas grubundan insanlar için en çok sevilen ve en gözde yerlerden biri haline gelmiştir.

Yeni bir yapılanmayla ve imajıyla verdiği hizmetlerle Orka Club son yıllarda daha fazla ilgi görmeye başladı. Yeniden restore edilen Orka Club üstün konfor ve tamamı havalandırma ile kaplı olan otel odaları vardır. Orka bünyesinde ayni zamanda gözlerden uzak kalabileceğiniz özel havuzu olan lüx özel villalar veya Apartlar mevcuttur.

Orka kusursuz eğlenceli kadrosuyla asla sıkılmayacağınız bir ortamdır. Formunu korumak isteyenler için yeni jimnastik salonu, bir oyun merkezi, eski Osmanlı kültürünü yasamak isteyenler için Türk hamamı ve sabahlara kadar dans etmek isteyen misafirlerimize Lykia gece kulübü bulunmaktadır. Hangi yasta olursanız olun, Club Orka'nın herkese sunacağı bir şeyler vardır. Club Orka Hotel & Villas lokasyon olarak bölgedeki bütün fantastik faaliyetlere yakın olmanızı sağlayacaktır.

1994 yılında ilk yatırımı olan 4 yıldızlı Orka Club ile Turizm sektörüne giriş yapan Orka Oteller Grubu, misafirlerinde oluşan memnuniyet doğrultusunda artan talepleri karşılamak için yatırımlarını arttırarak, misafirlere villalarda ve apartlarda konaklama imkanı ve konaklayan misafirlere çeşitli hizmetlerin sunumu gibi bölgede farklı hizmet alanı oluşturmuştur.

İletişim Bilgileri

Designed by Karakedi Web Tasarım © 2016. All Rights Reserved.