Oda Ara

Barlar

Great Views
Great Views
Great Views

ANA KOKTEYL BAR
Siz değerli misafirlerimize özenle hazırlanan alkollü ve alkolsüz farklı kokteyl çeşitleri sunmaktadır. Eğer dans ve eğlenceyi seviyorsanız o zaman ana bar rahatlamanız ve eğlenmeniz için muhteşem atmosferiyle en doğru seçim olacaktır. Profesyonel ve güler yüzlü personel kadrosu size en güzel tatil zamanlarınızı geçirmenizi sağlayacaklardır.

LOBBY BAR
Club Orka Hotel'e geldiğinizde güler yüzlü personel kadrosuyla karşılanacağınız özel dekorasyonlu barımızdır. Gün boyu ve gece içecek servisi yapılan Lobby Barda zaman zaman spor karşılaşmaları naklen yayınlanmaktadır. Resepsiyon ve lobi önündeki salonumuzda yemek öncesi içeceklerinizi burada yudumlayabilirsiniz.

HOLIDAY SNACK BAR
Siz değerli misafirlerimizin eğlenceyi keyifli hala getirmeler sağlayan Kaydıraklı dolphin havuz yanında, hem havuz hem de içecek keyfini bir arada yapabileceğiniz bu yer size dilediğiniz alkollü, alkolsüz içecek ve kokteyllerle gün boyu hizmet verecektir. Holiday snack bar size gün boyunca en meşhur Türk kültürünün tatlarını, döner kebap, Türk ve İngiliz kahvaltısı, gözleme hamburger vb. lezzetleri sunar.

LAGOON BAR
Lagoon havuz yanında bulunan, kavrucu yaz sıcağından sizleri uzak tutacak hem havuz hem de içecek keyfini bir arada yaşayabileceğiniz bir noktadır. Lagoon bar dilediğiniz alkollü ve alkolsüz içecek ve kokteyllerle gün boyu siz değerli misafirlerimize hizmet verecektir.

LYKIA NIGHT BAR
Dans ve içecek keyfini disko ortamında yaşamak isteyenler için en ideal barımızdır. Lykia night bar profesyonel ve güler yüzlü kadrosu ile size en güzel tatil zamanlarınızı geçirmeniz için size en iyi hizmeti sağlayacaktır. Haydi Dansa...

VİTAMİN BAR
Sağlık kulübünde bulunan bu bar siz değerli misafirlerimize taze, sağlıklı, doğanın özünden gelen içecekleri sunacaktır. Vitamin Barda sağlığınızın keyfini çıkarın.

1994 yılında ilk yatırımı olan 4 yıldızlı Orka Club ile Turizm sektörüne giriş yapan Orka Oteller Grubu, misafirlerinde oluşan memnuniyet doğrultusunda artan talepleri karşılamak için yatırımlarını arttırarak, misafirlere villalarda ve apartlarda konaklama imkanı ve konaklayan misafirlere çeşitli hizmetlerin sunumu gibi bölgede farklı hizmet alanı oluşturmuştur.

İletişim Bilgileri

Designed by Karakedi Web Tasarım © 2016. All Rights Reserved.